Templates by BIGtheme NET

City humbet përballë Shakhtar Donetsk, Liverpool shkatërron Spartakun e Moskës

4221396001_5668719201001_5668709166001-vs

 

Gjigandët e City nuk kanë aritur të fitojnë përballjen në transfertë kundër Shakhtar Donetsk. Kjo humbje nuk e ndryshoi renditjen në grup për Manchester City por i dha mundësinë që Donetsk të kalojë për në fazën tjetër duke parë edhe humbjen e Napolit.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 2-1 në favor të ukrainasve.

Ndeshja tjetër midis Liverpulit dhe Spartakut të Moskës ka përfunduar me rezultatin e thellë 7-0 për anglezët, kjo fitorë e mbajti Liverpulin në vendin e parë ndërsa Spartaku i Moskës renditet i treti.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful