Templates by BIGtheme NET

Tentuan të kalojnë në Kosovë me dokumente false, në pranga 3 persona

morinePolicia e pikës doganore të Morinës ka ndaluar tre persona, pasi dy prej tyre tentuan të kalojnë kufirin në mënyrë të paligjshme, kurse i treti u ofroi ndihmë.

Në pranga kanë rënë B. K., 37 vjeç , banues në Durrës, B.O., 15 vjeç, banues në Kukës dhe  R.K, 22 vjeç, banues në Kukës.

Ky i fundit i ndihmoi të kalojnë kufirin duke paraqitur dokumente të falsifikuara te policët doganorë.

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful