Templates by BIGtheme NET

Kukësi pastron emrin, shpallet e pafajshme për trukime ndeshjesh

kukesi-2-658x378

Skuadra e Kuksit u përfol këtë verë për trukimin e ndeshjeve gjatë fazës përgatitore të zhvilluar në Austri.

Me një dyshim të tillë, Prokuroria e Insbrukut zhvilloi një hetim 6-mujor duke konfirmuar në fund se 11 lojtarët dhe dy trajnerët e marrë në pyetje nuk janë të implikuar në afera korruptive.

Ndërsa skuadra kampione në fuqi e Kategorisë Superiore bëri të ditur se do të kërkojë dëmshpërblim moral dhe financiar, për ata që hedhin baltë mbi emrin e Kukësit.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful