Templates by BIGtheme NET

Dy persona tentojnë të vetëdigjen, ndalohen në kohë nga policia

digjetDy persona, një në Tiranë dhe një tjetër në Vlorë, kanë tentuar sot t’i japin fund jetës me anë të djegies.

Sipas policisë, rreth orës 11 të paradites së sotme, një person në autostradën Tiranë-Durrës ka tentuar të vetëdigjet pasi kishte hipur në tarracën e një marketi.

Personi me iniciale S.Zh., pretendonte se nuk ishte paguar për punën e tij dhe ka kërcenuar se do digjej por më pas me ndërhyrjen e policisë ka zbritur pa e kryer aktin.

Ndërsa në Vlorë, 38-vjeçari me iniciale A.C., kërcënoi se do digjej ndërsa nuk dihen ende arsyet që e çuan drejt këtij akti.

Ai u lye me benzinë në lagjen ‘Rilindja’, pranë Gjykatës së Apelit por u ndalua në kohë dhe është shoqëruar në polici ku po pyetet për arsyet që e çuan në marrjen e këtij vendimi.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful