Templates by BIGtheme NET

Champions League/ Bajern fiton me PSG, Juventus fiton në Athinë

Bayern-Munich-vs-PSG-Champions-League-Predictions

 

Kanë përfunduar sfidat e sotme të Champion League të cilat kanë dhënë spektal në minutat e luajtuara.

Sfidat e sotme ishin të fundit për fazën e grupeve dhe dhuruan rezultate të pritshme për gjigandët e europës.

Bajern ka arritur të fitojë me PSG me rezultatin 3-1 dhe ka siguruar kalimin për në turin tjetër të ligës, me këtë fitore Bajern mbetet në vendin e dytë të grupit.

Juventus-vs-Olympiakos

Skuadra italiane e Juventus ka arritur të fitojë në Greqi me Olimipakos me rezultatin 0-2 duke konfiguruar pozitën e saj në vendin e dytë pas Barcelonës e cila ka fituar sot me Sportingun e Lisbonës.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful