Templates by BIGtheme NET

Korçë grabitet me armë firma private

 

policia-shqiperi-2

Një ngjarje e minutave të fundit ka ndodhur në Dovoran të Korçës. Maskat e armatosura kanë shkuar në një firmë privatë dhe kanë terrorrizuar dy bashkëshortët pronarë të një firme private, duke vjedhur një shumë të konsiderueshme lekësh.

Policia e Korçës është vënë në ndjekje të grabitësve të cilët janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Policia ka ngritur pika kontrrolli që të bëjë të mundur kapjen e grabitësve.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful