Templates by BIGtheme NET

Video – Ky ditar përbëhet nga një lloj i veçantë letre, nuk ju shkon mendja se me çfarë materiali bëhet

Capture

Ky ditar është i bërë nga guri. Letra e zakonshme e fletoreve ose ditarëve ka nevojë për ujë dhe lëndë drusore sa herë që përgatitet.

Letra prej guri bëhet duke thërmuar gurët në copëza të vogla dhe më pas duke i bashkuar me elementë të ndryshëm kimikë.

Kjo lloj letre mund të ripërdoret pafundësisht, është e qëndrueshme ndaj ujit, e vështirë për tu grisur dhe pa acide si pjesë përbërëse.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful