Templates by BIGtheme NET

Spahiu ironizon Ramën: Gjithçka me koncesion! Edhe mbjellja e tregtimi i hashashit të jepet me këtë formulë

Spahiu RamaDeputeti i LSI-së, Spahiu, ka ironizuar koncesionet e qeverisë Rama.

Ai shkruan në Facebook se meqenëse gjithçka po jepet me koncesion, ai propozon që edhe mbjellja dhe tregtimi i hashashit të jepen me këtë formulë.

Statusi i Spahiut

Në kuadër të dhënies me konçension të gjithçkaje dhe si kryefjala e buxhetit 2018 i propozova Min. Financave që dhe mbjellja dhe tregëtimi i Hashashit (si fillim, me mundësinë e zgjerit dhe në drogat e forta), të jepej me Konçension.

PPP nuk më duket e pērshtatshme pasi rezultoi me mjaft probleme gjate 2016-s!!!

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful