Templates by BIGtheme NET

Seanca për biznesmenin Sota, nesër Krimet e Rënda marrin vendimin

sotaGjykata e Krimeve të Rënda ka kërkuar masën “arrest me burg” për biznesmenin Orest Sota, i cili u kap me 863 mijë euro dhe dy patenta të ish-ministrit Tahiri në automjetin e tij në Elbasan.

Seanca për Sotën, pritet të zhvillohet ditën e nesërme.

Prokuroria e Elbasanit shpalli moskompetencën për hetimin e tij, ndaj hetimi i kaloi task-forcës së Krimeve të Rënda, e cila merret me rastet për pastrim parash.

Ndërkaq, 22-vjeçari Sota, duhet të vërtetojë burimin e 863 mijë eurove.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful