Templates by BIGtheme NET

Ndalohet 57-vjeçari në Durrës, kërkohej nga Italia ku është dënuar me 16 vite burg

auto_policia-durres-21495616080Policia e Durrësit ka ndaluar një person të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane.

Në pranga ka rënë 57-vjeçari, Eduart Daiu, i cili ishte dënuar nga gjykata e Milanos në Itali.

Ai është dënuar për trafik droge dhe pritet ekstradimi i tij drejt shtetit fqinj.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful