Templates by BIGtheme NET

Gjenden në traget sendet personale të avokatit të zhdukur para 10 ditësh

foto lajmi i funditPolicia ka gjetur në tragetin e linjës Durrës-Bari, sendet personale të avokatit shqiptar që jetonte në Itali, Besnik Muço.

Në traget janë gjetur xhupi dhe një kartë italiane, por jo pasaporta e tij.

Muço është denoncuar i humbur nga bashkëshortja dhe i vëllai prej 10 ditësh. 54-vjeçari kishte punuar kohët e fundit si avokat në Tiranë.

Ai kishte dokumente të rregullta për qëndrim në Itali, ku jetonte me bashkëshorten dhe fëmijët.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful