Templates by BIGtheme NET

Video – Me këtë bojë, nuk keni nevojë ta çoni makinën në lavazh

Me ardhjen e stinës së vjeshtës, shirat e shumtë i bëjnë jo pak pis makinat. Por një kompani ka gjetur zgjidhjen për ta shmangur këtë duke prodhuar një bojë që e rrëshqet ujin, duk e mbajtur makinën të thatë dhe të pastër.

Ajo mbron gjithë makinën dhe është shumë e përshtatshme edhe në kohën me shumë shi pasi xhami i makinës nuk e mban ujin duke e bërë të panevojshme përdorimin e fshirëses së xhamave.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful