Templates by BIGtheme NET

Sadiku dyfishon rezultatin, shthuret Turqia

sadikuKombëtarja shqiptare ka dyfishuar rezultatin në miqësoren ndaj Turqisë.

Ka qenë sërish Armando Sadiku i cili ka shënuar golin e dytë, kësaj here me anë të një goditjeje me kokë.

Krosi është dhënë sërish nga Odise Roshi, dhe kjo dyshe është kthyer në mathin e Turqisë në sfidën e sotme.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful