Templates by BIGtheme NET

Kriza e Partizanit, ‘demat’ i kërkojnë ndihmë Igli Tares

igli

Partizani do të bëjë disa lëvizje në merkaton e janarit, por fillimisht duhet parë se di do të shkojë ekipi në pjesën e dytë të sezonit, raporton sportal.

Tashmë është Starova trajneri dhe pritet që të ketë njëfarë ndryshimi, ndryshe revolucioni i dytë do jetë i pashmangshëm. Së fundmi është vënë rë që drejtori sportiv Antonelo Preiti është distancuar disi dhe largimi i tij po shihet në horizont.

Ndërkohë “Panorama Sport” shkruan se te Partizani po mendojnë t’i kërkojnë ndihmë Igli Tares, drejtorit sportiv të Lacios, që t’u ofrojë ndihmën e tij për huazimin e ndonjë lojtari nga klubi italian ku ai punon prej vitesh.

Në verë u kërkua huazimi i Brajan Pereas, por sulmues nuk pranoi që të vinte të luantë në Shqipëri. Tashmë mbetet për t’u parë nëse ish-futbollisti i Kombëtares do t’u ofrojë ndonjë alternativë të kuqve.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful