Templates by BIGtheme NET

‘Çmendet’ miqësorja në Antalia, Shqipëria kryeson 3-2 ndaj Turqisë

turqiÇmendet ndeshja miqësore me Turqisë dhe Shqipërisë në Antalia. Pas përfundimit të pjesës së parë me rezultatin 2-0 në favor të kombëtares sonë, në pjesën e dytë janë shënuar edhe tre gola të tjerë.

Kanë qenë vendasit që kaë shënuar fillimisht, por vetëm pak minuta më vonë Eros Grezda ka shënuar golin e tretë për Shqipërinë.

Ndërkohë pas këtij goli turqit kanë shënuar edhe një gol tjetër dhe tashmë rezultati i ndeshjes është 3-2 për kombëtaren tonë.

Kujtojmë se Shqipëria luan me një lojtar më pak pas daljes më karton të kuq të Memushajt në fund të pjesës së parë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful