Templates by BIGtheme NET

Shtohen problemet për Panuçin, tjetër mungesë për Shqipërinë ndaj Turqisë

Latif

Shqipëria po përgatitet për ndeshjen me Turqinë, por dëmtimet janë ato që i kanë penalizuar kuqezinjtë, pasi disa prej lojtarëve janë larguar nga grumbullimi, shkruan sportal.

Abrashi, Basha dhe Strakosha ishin ftuar nga tekniku Panuçi, por asnjëri prej tyre nuk do të luajë për shkak të dëmtimeve.

Për të mos mjaftuar këta, së fundmi është dëmtuar edhe Liridon Latifi shkruan “Panorama Sport”. Me lejen e stafit edhe ai është larguar nga grumbullimi, pasi nuk mund të jetë gati për ndeshjen me Turqinë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful