Templates by BIGtheme NET

Një tjetër talent i largohet grumbullimit të Kombëtares së Panuçit

Strakosha3-470x313Grumbullimit të Kombëtares, i është larguar një tjetër talent.

Këtë herë bëhet fjalë për portierin Thoma Strakosha, i cili pas tri ditëve stërvitje me kuqezinjtë, dje ka lënë rezidencën dhe është kthyer në Itali.

Ende nuk janë dhënë sqarime nga zyra për shtyp e institucionit të futbollit shqiptar, por gazeta mëson se Strakoshës i është dhënë leje për t’u larguar nga kampingu i Kombëtares.

Aktualisht në dispozicion të trajnerit Kristian Panuçi kanë mbetur portierët Etrit Berisha dhe Alban Hoxha.

Mundësia për të grumbulluar një tjetër portier është e pakët, për më tepër që takimi luhet pas dy ditësh.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful