Templates by BIGtheme NET

Në të njëjtën anë? Putin dhe Trump takohen dhe bisedojnë përzemërsisht (VIDEO)

putin

Edhe pse tensionet mes Rusisë dhe SHBA-së vijojnë të jenë të larta, presidentët Putin e Trump u sollën përzemërsisht me njëri-tjetrin, teksa u përballën në samitin e APEC në Vietnam. Të dy krerët bisedonin me njëri-tjetrin me njëri-tjetrin.

Presidenti rus Vladimir Putin dhe Presidenti i SHBA Donald Trump patën një bisedë të përzemërt teksa përshkonin rrugën drejt vendit ku u shkrep fotoja e liderëve të samitit.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful