Templates by BIGtheme NET

Video – Kjo pajisje nuk dështon asnjëherë, skanon lëkurën dhe gjen enët e gjakut edhe nëse janë të holla

Kjo pajisje është shpikja më e fundit në fushën e mjekësisë.

Ajo arrin të bëjë të dukshme enët e gjakut te njeriu duke bërë më të lehtë bërjen e injeksioneve apo edhe kontrollet e ndryshme.

Pajisja e arrin këtë nëpërmjet dritës ‘infrared’, që skanon lëkurën dhe bën të dukshme enët e gjakut.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful