Templates by BIGtheme NET

Shqipëria i shkon pranë fitores, por e pëson në fund

u19

Shqipëria U21 u përball me Irlandën e Veriut, në një ndeshje mjaft të luftuar mes dy skuadrave, shkruan sportal.

Miqtë, një skuadër mjaft e fortë fizikisht,  lë pak hapësira, çka e bën të vështirë për të rrezikuar portën mike dhe pjesa e parë u mbyll 0-0.

Trajneri Alban Bushi bëri lëvizjen e parë, duke hedhur në fushë Agim Zekën për Hebajn. Sulmuesi i Lilë mjaft aktiv rrezikon në tre raste, por nuk ishte e shkruar të vinte goli para minutës së 83-të me Ylber Ramadanin.

Ka festë, por zgjat pak, pasi Lavery për miqtë shtang kuqezinjtë dhe ndeshja mbyllet 1-1. Acarim i tifozëve, që hedhin edhe ndonje shishe në fushë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful