Templates by BIGtheme NET

Kërkoheshin në Itali për vrasje e trafik droge, kapen dy persona në Durrës

makinaOficerët e Krimeve të Rënda kanë ndaluar dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Ata kërkohen nga drejtësia italiane për vrasje dhe trafikim lëndësh narkotike.

Të arrestuarit janë: Gëzim Aleksi, 41 vjeç, banues në Shijak dh Dashamir Hersi, 48 vjeç, banues në Durrës.

Për Aleksin gjykata e Brescia-s në Itali ka lëshuar një urdhër-arrest në qershor të vitit 1998 për vrasje kurse për Hersin, gjykata e Pescara-s ka lëshuar një urdhër-arrest në vitin 2000 për trafikim lëndësh narkotike.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful