Templates by BIGtheme NET

Video – Rikardo Kaka ‘var këpucët në gozhdë’, përlotet në lamtumirën e tij

kaka‘I ndjej 35 vitet, pas ndeshjeve ndjej dhimbje, ndaj më duhet ta lë futbollin. E ardhmja? Duke parë Zidan, them të ndjek kurset e trajningut’, kështu tha disa ditë më parë Rikardo Kaka, fitues i “Topit të Artë” me Milanin.

Mesfushori që shkëlqeu me kuqezinjtë, duke fituar titull e Champions, e ka mbyllur karrierën dhe gjatë ceremonisë së lamtumirës ka shpërthyer në lot, shkruan sportal.

Ai është duartrokitur nga gjithë tifozët para ndeshjes së Orlandos me Columbus Creë. Ndoshta në Milano kanë nisur të ëndërrojnë që Kaka t’i drejtojë nga bankina.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful