Templates by BIGtheme NET

Përdhunoi dhe la shtatzënë 15-vjeçaren, arrestohet 55-vjeçari në Pogradec

perdhunimNjë 55-vjeçar nga Pogradeci është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë të mitur 15-vjeçare, e cila ka mbetur shtatzënë.

Në pranga ka përfunduar Ligor B., nga Velçani i Pogradecit, pasi akuzohet për përdhunimin e një vajze të mitur.

Ka qenë denoncimi në polici i 15-vjeçares, që e ka çuar në pranga 55-vjeçarin nga Velçani.

Sipas denoncimit të bërë nga vajza adoleshente, përdhunimi i saj kishte ndodhur në muajin mars të këtij viti.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful