Templates by BIGtheme NET

Akedemia e PSG-së vë në provë dy talentet e Tiranës

aldis-nikaj-aldo-selenica-470x470

Akademia e klubit të njohur francez, PSG, po zhvillon një provë për të testuar aftësitë e dy futbollistëve të rinj shqiptarë.

Bëhet fjalë për lojtarët Aldis Nikaj, aktualisht pjesë e Partizanit U-19,  dhe Aldo Selenica, i cili luan për Tiranën U-19.

Nëse klubi francez arrin të bindet për aftësitë e futbollistëve shqiptar, atëherë transferimi në një prej klubeve më të mëdhenj në Europë do të ishte një hap i madh për karrierën e tyre.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful