Templates by BIGtheme NET

Vasili: Rama me poturet që i kutërbojnë nga kanabisi, punon me ligjin e Agjitacionit dhe Propagandës

vasili-c1200x600Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Vasili, ka publikuar një status në Facebook lidhur me largimin nga puna të një mësueseje në Kamëz.

Sipas Vasilit, ajo është pushuar nga puna pa u bazuar në asnjë ligj vetëm për shkak të bindjeve të saj politike.

Vasili e cilëson Ramën si shkollëhiçin që ka në kokë ligjin e Agjitacionit dhe Propagandës dhe internin-dëbimeve dhe që nuk ka asnjë lidhje me demokracinë dhe pluralizmin.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful