Templates by BIGtheme NET

Panariti: Rama s’mund të bëjë prokurorin, me shkeljet e ligjit merren institucionet

panaritiIsh-ministri i Bujqësisë, Panariti, ka qenë i ftuar sot në emisionin ‘Këndi i Ekselencës’, ku ka komentuar deklaratat e fundit të kryeministrit Rama, për të shkrirë zinxhirin komandues në hipoteka, burgje dhe AKU.

Sipas Panaritit, Ramës nuk i takon të bëjë rolin e hetuesit pasi ka të tjera institucione që merren me këtë çështje.

‘Unë nuk mendoj që kryeministri duhet të bëjë hetuesin apo prokurorin. Nëse kanë shkelur ligjin, ka institucione të tjera që merren me këtë. Po të dalësh të thuash llumi në AKU, apo në hipoteka tani nuk është etike. Trupa mund të ketë pasur elementë abuzues, por ka edhe inspektorë të ndershëm në AKU’, theksoi Panariti.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful