Templates by BIGtheme NET

Helikopteri ushtarak amerikan rrëzohet në Japoni

Heli

Një helikopter ushtarak amerikan është rrëzuar në fshatin Takae, në distriktin Kunigami të Okinawa-s. Sipas mediave nga rrëzimi i mjetit Sikorsky CH-53 Sea Stallion, nuk ka pasur viktima.

Në Japoni janë aktualisht 54 mijë personel ushtarak amerikan, të cilët janë shpërndarë në 85 rajone të ndryshme në Honshu, Kyushu dhe Okinawa.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful