Templates by BIGtheme NET

“Në akull”/ Njerëzit i afrohen natyrës (Foto)

Nga shtigjet e digave në shtëpi, nga banjot e baltës deri në shkrirjen e akullnajave, fotografi amerikane Lucas Foglia eksploron marrëdhënien tonë me botën natyrore.

Në librin e tij të ri Human Nature, ai ka kapur familjet jashtë rrjetit, shkencëtarët e klimës në punë dhe një hotel me gjelbërim.

3600 (1) 3600 (2) 3600 (3) 3600 (4) 3600 (5) 3600 (6) 3600 (7) 3600 (8) 3600 (9) 3600 (10) 3600 (11) 3600 (12) 3600

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful