Templates by BIGtheme NET

Ditëlindja e Putin, surpriza e Berluskonit për liderin rus

ALTRI02F30_2811080F1Silvio Berluskoni, njihet si një nga politikanët më kontraversë të historisë botërore.

Jeta e tij luksoze, femrat e shumta dhe sensi i humorit, janë gjërat që e kthyen Berluskonin në një politikan ndryshe nga të tjerët.

Por veçantia e tij, u pa dhe në dhuratën që ai i bëri, Presidentit rus, Vladimir Putin për 65-vjetorin e tij.

Putin ka pritur Berluskonin, dhe mori për dhuratë një mbulesë krevati, ku është stampuar një foto e Putin dhe Berluskonit.

berluskoni

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful