Templates by BIGtheme NET

Cikalleshi mungon edhe ndaj Italisë, në terapi intensive

Cikalleshi-terapiSokol Cikalleshi u dëmtua para ndeshjes me Spanjën dhe u largua nga grumbullimi më Kombëtares, pasi dëmtimi i tij kërkon tre javë kohë për t’u rikuperuar, shkruan sportal.

Kështu sulmuesi kavajas nuk ka humbur kohë dhe ka shkuar në Turqi për t’iu bashkuar ekipit të tij të Osmanlispor.

Menjëherë ai ka nisur terapinë për të qenë sa më parë i gatshëm për ekipin e tij.

Cikalleshi u ndal një moment të mirë, teksa kishte dhunuar edhe gol në fitoren e parë të Osmanlispor dhe priste të luante me kuqezinjtë ndeshjen e parë që pas marrjes së drejtimit të ekipit nga Kristian Panuçi.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful