Templates by BIGtheme NET

‘Azzurrët’ mbërrijnë në Rinas, nisen menjëherë për në Shkodër

6a15a2c6-eb71-48e2-b40d-5248af20d911_large

Kombëtarja italiane ka mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” dhe i është drejtuar qytetit të Shkodrës ku nesër më datë 9 tetor do të përballet me Shqipërinë në stadiumin “Loro Boriçi”.

Videoja e publikuar nga BallkanWeb tregon momentin kur autobuzi me lojtarët e Italisë janë duke dalë nga aeroporti.

Qytetarë të shumtë janë gjendur të pranishëm në momentin e mbërritjes së ‘azzurrëve’ dhe nisjes së tyre në rrugën nacionale për në Shkodër.

 

VIDEO/ Kombëtarja italiane mbërrin në aeroportin “Nënë Tereza”, shihni pritjen e tifozëve shqiptarë

Kombëtarja italiane ka mbërritur në Shqipëri. Ashtu siç ishte parashikuar “axurrët” janë ulur në aeroportin “Nënë Tereza” në orën 17:30 nga ku direkt janë nisur drejt Shkodrës, raporton gazetari Jeton Selimi për “BalkanWeb”. Në aeroport ka patur edhe tifozë shqiptar të cilët kanë pritur me duartrokitje përfaqësuesen fqinje.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful