Templates by BIGtheme NET

Shqipëria me tjetër ‘fytyrë’ ndaj Italisë

shqiperia

Spanja kaloi dhe tashmë kuqezinjtë mendojnë për ndeshjen me Italinë, që luhet ditën e hënë në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, shkruan sportal. Ndryshe nga përballja me iberikët, zor të ketë eksperimente, ndërkohë që ka ndryshime të detyruara në formacion.

Në ndeshjen me Spanjën u morën pesë kartonë të verdhë dhe dy prej lojtarëve të ndëshkuar nuk mund të luajnë ndaj “axurrëve”. Konkretisht Taulant Xhaka dhe Azdren Llulaku janë futbollistët e pezulluar dhe trajneri Panuçi duhet t’i zëvendësojë.

Gjithsesi ka edhe lajme të mira, pasi rikthehen nga pezullimi tre lojtarë të tjerë, që nuk ishin me Spanjën. Ata janë Mërgim Mavraj, Burim Kukeli dhe Odise Roshi.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful