Templates by BIGtheme NET

Shqipëria duke humbur 3-0 ndaj Spanjës

 

spanja

Rezultati i deritanishëm në ndeshjen mes Spanjës dhe Shqipërisë  është 3 me 0 për Spanjën.

Shqipëria është duke humbur në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Rico Perez” të Alicantes.

Golat për spanjollët u shënuan në minutën e 16-të nga Rodrigo, goli i dytë nga mesfushori i Real Madridit Isco në minutën 24, ndërsa golin e tretë e  shënon Thiago Alcantara në minutën e 27-të.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful