Templates by BIGtheme NET

Ndeshja me Spanjën, Panuçi ‘shtrëngon’ mbrojtjen

panuciSpanja është kundërshtari më i fortë, ndryshe nga të tjerët, dhe në këto rrethana përgatitja e kuqezinjve duhet të jetë speciale.

Trajneri i Kombëtares, Christian Panuçi, ka vendosur të rrethojë mirë portën, megjithëse mungojnë 3 titullarë.

Panuçi ka vendosur që përveç Berishës, në mbrojtje të jenë 5 kuqezinj.

Përkrah Gjimshitit dhe Ajetit është dhe Balliu, ndërsa nga krahët, kapiteni Agolli dhe Hysaj. 

Në mesfushë rikthehen bashkë Xhaka e Kaçe, së bashku edhe me Bashën e konfirmuar prej disa ndeshjesh.

Si mesfushor nga e majta mund të llogaritet dhe Grezda, ndërsa Sadiku do të jetë i vetëm për të bërë repartin e sulmit.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful