Templates by BIGtheme NET

Çmimi Nobel për Paqen i jepet organizatës ICAN

ICAN-UKÇmimi Nobel për Paqen për këtë vit i është dhënë organizatës ICAN.

Kjo organizatë ka zhvilluar një fushatë të gjerë kundër armëve bërthamore.

Emrat e përfolur për këtë çmim ishin Papa Françesku, aktori Leonardo Di Caprio, dhe shumë personazhe të tjerë të njohur në botë.

Të nominuar ishin dhe Presidenti amerikan Donald Trump dhe ai rus, Vladimir Putin.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful