Templates by BIGtheme NET

Ushtria siriane pushton bastionin e fundit të ISIS-it në vend

siriUshtria sirianë ka njoftuar se ka kapur qyteti e Sukhneh-ut, bastioni i fundit i ISIS-it në provincën e Homs-it në Siri.

Lajmi është dhënë nga agjencia shtetërore e lajmeve SANA dhe sulmi për çlirimin e qytetit ishte pjesë e një operacioni ushtarak të ushtrisë siriane për të përzënë militantët e ISIS-it nga Shkretëtira Siriane.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful