Templates by BIGtheme NET

Rifillon qarkullimi në aksin Vlorë-Orikum, pastrohet rruga nga shkëmbi që paralizoi trafikun

shkemb

Paraditen e sotme një shkëmb i madh u rrëzua në aksin Vlorë-Orikum duke shtypur një makinë dhe duke bllokuar trafikin në dy drejtimet.

Pas kësaj në vend kanë shkuar forcat xheniere të cilat kanë pastruar zonën dhe kanë dhënë siguri për rifillimin e trafikut.

Sipas tyre nuk ka më rreziqe për shembje dhe pas 3 orësh bllokim trafiku ka filluar të normalizohet.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful