Templates by BIGtheme NET

Lirohet deputeti Aqif Rakipi, prokuroria do e hetojë në gjendje të lirë

foto lajmi i funditDeputeti Aqif Rakipi është liruar pak çaste me parë me urdhër të prokurorisë dhe do hetohet në gjendje të lirë.

Rakipi aksidentoi për vdekje mëngjesin e sotëm 53-vjeçarin Seit Sorra nga Kashar.

Sipas organit të akuzës viktima i ka prerë rrugën në mënyrë të menjëhershme Rakipit.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful